Просте налаштування Google Analytics Ecommerce на Opencart 2

Налаштування відстеження Google Analytics Ecommerce на Opencart 2 є першочерговим завданням фахівця з аналітики.
Пропоную варіант налаштування, яке забере у вас не більше 30 хвилин часу.

Якщо для вас налаштування виявилося складним або незрозумілим – ви можете замовити налаштування за $20 у спеціаліста. Для цього напишіть по контактам. Електронну комерцію Google Analytics – ставлю всі версії! Внизу статті ви можете переглянути всі версії, на які спрацює мій метод.

Налаштування Google Analytics Ecommerce – 15 хвилин

План статьи

1. Перевірте з’єднання коду Google Analytics. В Opencart 2 код Analytics бажано додавати стандартним способом через адмін-панель: Модулі -> Analytics.

настройка google analytics ecommerce

2. Перевірте, чи встановлено код та статус “Увімкнено”.
Настройка Google Analytics Opencart 2

3. Завантажте безкоштовний модуль (формату ocmod) Google Analytics Ecommerce. Посилання на останню версію. Для завантаження необхідно зареєструватися на маркетплейсі.

4. Зайдіть в “Модулі” -> “Установка розширень”, натисніть “Завантажити” і виберіть архів, що скачав (архів для установки розпаковувати не потрібно!).

5. Після встановлення зайдіть у “Модулі” -> “Модифікатори” та натисніть кнопку зі значком оновлення у верхній частині праворуч сторінки.

6. Все готове! Тепер із сайту у ваш Google Analytics передаються всі дані щодо транзакцій у форматі Ecommerce.

7. Для того, щоб дані приймалися Google Analytics, в Аналітикс необхідно включити прийом даних Електронної Комерції. Зайдіть на вкладку “Адміністратор” у Google Analytics вашого сайту. Перейдіть у правій колонці в розділ “Налаштування Електронної Комерції” та увімкніть. Тепер Google Analytics бачить усі передані транзакції із сайту і показуватиме в розділі “Конверсії” -> “Електронна комерція”.

Включение Ecommerce в google analytics